Vilový dům v Líbeznicích

Vilový dům v Líbeznicích je tvořen primárními kvalitními materiály. Jeho skladbu tvoří kámen, dřevo a kov. Nenajdete zde žádné umělé náhražky základních kvalitních materiálů jak v exteriéru, tak v interiéru. Právě proto si majitelé jako dominantní doplněk interiéru vybrali napínané stěny Smart Walls, které jsou tvořeny kvalitním tkaným textilem s nadčasovými vzory. Textilní materiál měl naplnit požadavky zadavatelů na vizuální zútulnění interiéru, a také na jeho vylepšení akustiky, což se slovy majitelů “dokonale podařilo”.

Marketingová agentura Doblogoo

Interiér marketingové agentury Doblogoo na pražských Vinohradech vzniknul pod architektonickým vedením Terezy Dvořákové. K řešení vstupních a komunikačních prostorů rekonstrukce studia byla umně využita technologie Smart Walls, díky které se výrazně vylepšily akustické vlastnosti objetku. Dále Smart Walls posloužily k prosvětlení stropu a k řešení vstupní reprezentativní stěny, jež byla potištěna logem agentury. Ve výklenku zasedací místnosti, který slouží jako lavice, je technologie Smart walls opět použita pro vylepšení akustiky místnosti. Zároveň je nainstalována tak, aby se o ní dalo pohodlně opírat.

Residence Na Krocínce

Rekonstrukcí vstupu se nám v residenci podařilo navodit atmosféru denního osvětlení v relativně tmavém prostoru a opticky jej zvětšit. Perfektní provedení Smart walls pak plynule navázalo na elegantní modernistickou estetiku stavby ze třicátých let.

Klinika estetické medicíny Petra Clinic

Záměrem realizace bylo kompletní vybavení a prosvětlení původně poměrně stísněných prostor kliniky. Díky Smart walls se podařilo do interiéru přivést dostatek světla, opticky ho zvětšit a zahladit veškeré nedokonalosti. Nábytkové řešení na míru včetně návrhu, výroby i jeho instalace tak dnes těší klienty společně s příjemným prosvícením v dokonale relaxační atmosféře.

Showroom Dekre

Sto let starý dům byl ideální příležitostí a skvělou výzvou pro prezentaci všech výhod a širokého portfolia použití Smart walls. V prostorách showroomu tak najdete celou škálu textur, barev a možnosti umístění technologie – od velkoformátových tisků, přes prosvícené stropy, textilie s gradientem či perletí až po obloukovitý rádius a různé hustoty struktur.

Rekonstrukce roubenky v Deštné

Elegantně zakrýt rozvody a vyhnout se výraznému snížení stropu – to bylo přání majitelů historické roubené chalupy v Deštné. Navrhli jsme proto Smart Walls na míru tak, aby daly plně vyniknout stoletým trámům, zbytečně na sebe nestrhávaly pozornost a ubraly z prostoru pouze minimum místa. Narozdíl od krytí sádrokartonem s nutným odstupem od pokladu a náročnou instalací, jsme si vystačili s napínanými textilními rámy těsně kopírujícími podklad. Vše bylo hotové v řádu pár hodin, za studena, čistě a bez nutnosti stěhování nebo zakrývání nábytku. Bílá plocha místnost rozsvítila a přirozeně zapadla do prostého interiéru chalupy.

Treca Interiors Paris

Při rekonstrukci shop in shop systému exkluzivního výrobce Treca se díky Smart walls podařilo vyzdvihnout nadstandardní kvalitu luxusních postelí a navodit příjemně uvolněnou atmosféru, na jejímž pozadí nadýchané matrace skvěle vyniknou.

Sazka

Pro pražskou budovu sázkové kanceláře Sazka jsme pomocí technologie napínaných stěn Smart walls vytvořili monumentální vizuální bod, který jinak velmi klidnému prostředí dodal značnou dynamiku a podpořil míru identifikace se značkou. Lobby společnosti Sazka dnes dominuje velkorysý obraz na zaoblené textilní stěně, jež evokuje sportovní aktivitu a díky zhotovení na jediném kusu devět metrů dlouhé a téměř tři metry široké látky bez jediného švu na sebe nepřestává poutat pozornost. Realizace vznikla ve spolupráci s designérským studiem Simplin, které mělo ve vlastní režii kompletní rekonstrukci lobby Sazky, včetně recepce, jednacích místností, atd.

Obývací pokoj na Praze 9

Majitelka krásného designového bytu na Praze 9 si přála do obývacího pokoje použít motiv zmačkaného papíru. Nafotili jsme proto několik verzí zmačkaných archů papíru, vybrali společně s ní ten vizuálně nejatraktivnější a postprodukčně jsme ho upravili. Tímto inspirativním fotografickým detailem jsme poté potiskli napínanou textilii Smart Walls. Výsledkem je jemný reliéf vytvářející optickou iluzi, který barevně příjemně ladí se zbytkem interiéru.

Domácí tělocvična

Záměrem realizace domácí tělocvičny bylo navodit sportovní atmosféru a zároveň vybrat takový motiv, se kterým by se majitelé domu mohli identifikovat. Jako východisko výborně posloužily rodinné sportovní fotogragie z 80. let. Technologií Smart Walls jsme prostoru nejen vdechli život, ale také jsme vyřešili povrchy bílé zašupovací skříně, která ukrývá sportovní potřeby. Výsledkem je elegantní prosvětlený prostor, jemuž vévodí osobitý motiv.

Billerbeck – Stuttgart

Pro značkového výrobce lůžkovin jsme realizovali síť obchodů se shop in shop systémy navrženými přímo na míru vystaveným produktům. Kromě návrhu, výroby a instalace vybavení pro více než 200 obchodů v Německu a 40 prodejen v Rakousku, jsme pro značku Billerbeck na míru zhotovili také několik expozic na veletrzích orientovaných na bydlení – namátkou například na výstavu nábytku a interiérových doplňků Maison & Objet v Paříži. V projektech jsme pracovali převážně s kombinacemi masivního dřeva, lamina, bambusu, textilu, ale i lakovaného a nerezovaného kovu, tisku, skla či plexiskla.

Schöner Wohnen

Pro německého výrobce textilu Schöner Wohnen jsme navrhli, vyrobili a instalovali rozsáhlou síť prodejen se shop in shop systémem. Prezentaci produktů jsme podpořili na míru přizpůsobenou dispozicí, v níž vyniknou různě vystavené výrobky – kromě precizně vyskládaných také v rozbalené nebo jinak nestandardní podobě. V prodejnách jsme se zaměřili především na optimalizaci regálů, speciálních stojanů, víceúrovňových stolů, ramínek a optimálního osvětlení. Pro realizace jsme využili kombinace dřeva, lamina, lakovaného a nerezového kovu i tisku.