Residence Na Krocínce

Rekonstrukcí vstupu se nám v residenci podařilo navodit atmosféru denního osvětlení v relativně tmavém prostoru a opticky jej zvětšit. Perfektní provedení Smart walls pak plynule navázalo na elegantní modernistickou estetiku stavby ze třicátých let.

Klinika estetické medicíny Petra Clinic

Záměrem realizace bylo kompletní vybavení a prosvětlení původně poměrně stísněných prostor kliniky. Díky Smart walls se podařilo do interiéru přivést dostatek světla, opticky ho zvětšit a zahladit veškeré nedokonalosti. Nábytkové řešení na míru včetně návrhu, výroby i jeho instalace tak dnes těší klienty společně s příjemným prosvícením v dokonale relaxační atmosféře.

Showroom Dekre

Sto let starý dům byl ideální příležitostí a skvělou výzvou pro prezentaci všech výhod a širokého portfolia použití Smart walls. V prostorách showroomu tak najdete celou škálu textur, barev a možnosti umístění technologie – od velkoformátových tisků, přes prosvícené stropy, textilie s gradientem či perletí až po obloukovitý rádius a různé hustoty struktur.

Treca Interiors Paris

Při rekonstrukci shop in shop systému exkluzivního výrobce Treca se díky Smart walls podařilo vyzdvihnout nadstandardní kvalitu luxusních postelí a navodit příjemně uvolněnou atmosféru, na jejímž pozadí nadýchané matrace skvěle vyniknou.

ForArch – prezentace Dekre

Pro veletrh ForArch jsme si připravili rozsáhlou prezentaci způsobů užití textilních stěn Smart walls. Pozornost jsme zaměřili na různé typy textur, potisků, kašírovanou či prosvětlenou zeď, ale i rádius tvořený stoprocentně černou textilií.

Sazka

Pro pražskou budovu sázkové kanceláře Sazka jsme pomocí technologie napínaných stěn Smart walls vytvořili monumentální vizuální bod, který jinak velmi klidnému prostředí dodal značnou dynamiku a podpořil míru identifikace se značkou. Lobby společnosti Sazka dnes dominuje velkorysý obraz na zaoblené textilní stěně, jež evokuje sportovní aktivitu a díky zhotovení na jediném kusu devět metrů dlouhé a téměř tři metry široké látky bez jediného švu na sebe nepřestává poutat pozornost. Realizace vznikla ve spolupráci s designérským studiem Simplin, které mělo ve vlastní režii kompletní rekonstrukci lobby Sazky, včetně recepce, jednacích místností, atd.

Schöner Wohnen

Pro německého výrobce textilu Schöner Wohnen jsme navrhli, vyrobili a instalovali rozsáhlou síť prodejen se shop in shop systémem. Prezentaci produktů jsme podpořili na míru přizpůsobenou dispozicí, v níž vyniknou různě vystavené výrobky – kromě precizně vyskládaných také v rozbalené nebo jinak nestandardní podobě. V prodejnách jsme se zaměřili především na optimalizaci regálů, speciálních stojanů, víceúrovňových stolů, ramínek a optimálního osvětlení. Pro realizace jsme využili kombinace dřeva, lamina, lakovaného a nerezového kovu i tisku.

Billerbeck – Stuttgart

Pro značkového výrobce lůžkovin jsme realizovali síť obchodů se shop in shop systémy navrženými přímo na míru vystaveným produktům. Kromě návrhu, výroby a instalace vybavení pro více než 200 obchodů v Německu a 40 prodejen v Rakousku, jsme pro značku Billerbeck na míru zhotovili také několik expozic na veletrzích orientovaných na bydlení – namátkou například na výstavu nábytku a interiérových doplňků Maison & Objet v Paříži. V projektech jsme pracovali převážně s kombinacemi masivního dřeva, lamina, bambusu, textilu, ale i lakovaného a nerezovaného kovu, tisku, skla či plexiskla.